ADMINISTRATOR

Misja i Wizja

Misją firmy Eurocel jest zapewnianie naszym Klientom najwyższej jakości świadczonych usług oraz zagwarantowanie zadowolenia we wszystkich dziedzinach naszej działalności. Znajomość tematyki w branży Transport Spedycja Logistyka (TSL) daje możliwość zaoferowania naszym Klientom szybkiego i profesjonalnego dostarczania powierzanych ładunków do miejsca docelowego. Zdajemy sobie sprawę, że od jakości naszych usług zależy wizerunek i sprawne działanie przedsiębiorstw, którzy są naszymi klientami. W związku z tym każde zlecenie i każdego Klienta traktujemy indywidualnie.

Nasze cele realizujemy dzięki pracownikom, którzy stale się rozwijając i gromadząc doświadczenie są gwarancją najwyższej jakości usług i satysfakcji klienta. Relacje z Klientami budujemy na podstawie długotrwałej i partnerskiej współpracy. Sukcesywnie poszerzamy wachlarz swoich usług i nawiązujemy współpracę z nowymi, rzetelnymi partnerami.

Dążymy do optymalnego wykorzystania naszej wiedzy i doświadczenia, by nasz Klient zawsze miał poczucie, iż w naszej firmie jest traktowany wyjątkowo.

Wizja

Dzięki pełnemu zaangażowaniu i konsekwentnemu dążeniu do celu pragniemy zbudować stabilną i rozpoznawalną markę w kraju i Europie. W przyszłości chcemy stworzyć trwałą przewagę konkurencyjną nad zagranicznymi spedycyjnymi gigantami.

Poprzez wnoszenie świeżości, młodości i pasji w organizację transportu, pragniemy pokazać, że poprzez wysiłek, chęć i zaangażowanie można osiągnąć sukces, wyznaczając nowe standardy pracy w branży TSL.

Od początku działalności celnej, a potem spedycyjnej naszym priorytetem był nacisk na profesjonalną obsługę i szybkość w wykonywaniu zlecenia, dzięki temu udało nam się zdobyć zaufanie wielu kontrahentów zarówno w Polsce, jak i zagranicą.

Nasza wykwalifikowana kadra pracowników zawsze służy pomocą oraz fachową i kompetentną obsługą w każdej sytuacji.

Jesteśmy przekonani , że połączenie tych czynników jest doskonałym narzędziem, jakie otrzymują nasi Klienci w swojej codziennej pracy, mając jednocześnie świadomość, iż ich towar jest zawsze w rękach profesjonalistów.

Co nas wyróżnia?

Serdecznie zachęcamy do podjęcia współpracy oraz do regularnego przekazywania informacji o zapotrzebowaniu na transport. Wszelkich dodatkowych informacji udzielimy telefonicznie lub e-mailem.